Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pacio/domains/lissy-kluczny.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pacio/domains/lissy-kluczny.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pacio/domains/lissy-kluczny.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Oprowadzanie po Opolu - Aneta Lissy Kluczny | Przewodnik po Opolu | Oprowadzanie po Opolu | Duet Aneta i Norbert
 

Oprowadzanie po Opolu

Opole to wyjątkowe miasto, które na tle innych miejsc w Polsce wyróżnia się spokojem i malowniczymi widokami.

Można tu spotkać pomocnych i otwartych ludzi, którzy zawsze chętnie służą dobrą radą. Opole jest doskonałym kierunkiem dla osób, które cenią sobie możliwość skorzystania z bogatego programu artystyczno-kulturalnego.
Nie bez powodu to miasto jest nazywane „stolicą polskiej piosenki”.
W Opolu naprawdę wiele się dzieje i warto skorzystać z tej atrakcyjnej oferty!

Fani dobrej kuchni będą mogli się przekonać, iż opolskie restauracje i kawiarnie zaspokoją najbardziej wymagające podniebienia.
Opole, to nie tylko piękne, stare miasto z licznymi zabytkami i restauracjami.
To również miejsce, w którym można odpocząć i nabrać energii do działania, spacerując bądź wypoczywając na bulwarach nadodrzańskich lub w parku, zwanym „Wyspą Bolko”.
Do tych urokliwych miejsc również Państwa zaprowadzę.

Co mnie wyróżnia?

Historia miasta

Opowiadam różne historie o Opolu i jego mieszkańcach. Czasem trzymające w napięciu, czasem zabawne, czasem zaskakujące, ale zawsze dostosowane do oczekiwań klienta.

Aktualne wydarzenia

Chętnie podzielę się z Państwem informacjami, dotyczącymi aktualnych wydarzeń w mieście.

Porady

Zainteresowanym udzielam dodatkowych porad. Opowiadam, jakie miejsca w Opolu i okolicy warto zobaczyć na własną rękę oraz gdzie smacznie i korzystnie zjeść.

Język niemiecki

Oprowadzam również w języku niemieckim, dlatego z mojej oferty mogą korzystać zagraniczni turyści.

Pomoc

Chętnie pomogę w zaplanowaniu ciekawego i pełnego miłych wrażeń spaceru po Opolu, zgodnie z życzeniami klienta. Bezpłatnie udzielę informacji odnośnie rezerwacji biletów do opolskich muzeów.

Przewodnik po Opolu – koszty:

Język polski 60 min. = 90,- PLN netto

Język niemiecki 60 min. = 120,- PLN netto

Cena oprowadzenia grupy ponad 20 osób do ustalenia indywidualnie.